Dom Lun Mar Mér Xov Ven Sáb
1
2
3
4
5
6
7
8
PONTEDEUME – IES Fragas do Eume 10:30 a.m.
PONTEDEUME – IES Fragas do Eume
Xan 8 @ 10:30 a.m. – 2:10 p.m.
PONTEDEUME - IES Fragas do Eume
Pontedeume – IES Fragas do Eume 1ª sesión do programa socioeducativo Suprime o Control no IES Fragas do Eume.
9
AS PONTES – IES Moncho Valcarce 9:20 a.m.
AS PONTES – IES Moncho Valcarce
Xan 9 @ 9:20 a.m. – 2:10 p.m.
AS PONTES - IES Moncho Valcarce
As Pontes – IES Moncho Valcarce 1ª sesión do programa socioeducativo Suprime o Control no IES Moncho Valcarce.
10
SADA – IES Isaac Díaz Pardo 8:45 a.m.
SADA – IES Isaac Díaz Pardo
Xan 10 @ 8:45 a.m. – 2:20 p.m.
SADA - IES Isaac Díaz Pardo
Sada – IES Isaac Díaz Pardo 1ª sesión do programa socioeducativo Suprime o Control no IES Isaac Díaz Pardo.
11
SADA – IES Isaac Díaz Pardo 8:45 a.m.
SADA – IES Isaac Díaz Pardo
Xan 11 @ 8:45 a.m. – 2:20 p.m.
SADA - IES Isaac Díaz Pardo
Sada – IES Isaac Díaz Pardo 2ª sesión do programa socioeducativo Suprime o Control no IES Isaac Díaz Pardo.
12
SADA – IES Isaac Díaz Pardo 8:45 a.m.
SADA – IES Isaac Díaz Pardo
Xan 12 @ 8:45 a.m. – 2:20 p.m.
SADA - IES Isaac Díaz Pardo
Sada – IES Isaac Díaz Pardo 3ª sesión do programa socioeducativo Suprime o Control no IES Isaac Díaz Pardo.
13
14
15
AS PONTES – IES Moncho Valcarce 9:20 a.m.
AS PONTES – IES Moncho Valcarce
Xan 15 @ 9:20 a.m. – 2:10 p.m.
AS PONTES - IES Moncho Valcarce
As Pontes – IES Moncho Valcarce 2ª sesión do programa socioeducativo Suprime O Control no IES Moncho Valcarce.
16
PONTEDEUME – IES Fragas do Eume 10:30 a.m.
PONTEDEUME – IES Fragas do Eume
Xan 16 @ 10:30 a.m. – 2:10 p.m.
PONTEDEUME - IES Fragas do Eume
Pontedeume – IES Fragas do Eume 2ª sesión do programa socioeducativo Suprime O Control no IES Fragas do Eume.
17
PONTEDEUME – IES Breamo 10:30 a.m.
PONTEDEUME – IES Breamo
Xan 17 @ 10:30 a.m. – 2:10 p.m.
PONTEDEUME - IES Breamo
Pontedeume – IES Breamo 1ª sesión do programa socioeducativo Suprime O Control no IES Breamo. 4ºESO B: 10:30h a 11:20h 4ºESO A: 11:20h a 12:10h 3ºESO B + AGRUP.: 12:30h[...]
18
19
CARRAL – IES de Carral 8:30 a.m.
CARRAL – IES de Carral
Xan 19 @ 8:30 a.m. – 2:10 p.m.
CARRAL - IES de Carral
Carral – IES de Carral 1ª sesión do programa socioeducativo Suprime O Control no IES de Carral.
20
21
22
BERGONDO – CPI Cruz do Sar 1:10 p.m.
BERGONDO – CPI Cruz do Sar
Xan 22 @ 1:10 p.m. – 5:25 p.m.
BERGONDO - CPI Cruz do Sar
Bergondo – CPI Cruz do Sar 1ª sesión do programa socioeducativo Suprime O Control no CPI Cruz do Sar.
23
PONTEDEUME – IES Breamo 12:30 p.m.
PONTEDEUME – IES Breamo
Xan 23 @ 12:30 p.m. – 5:50 p.m.
PONTEDEUME - IES Breamo
Pontedeume – IES Breamo 2ª sesión do programa socioeducativo Suprime O Control no IES Breamo. 4ºESO B: 12:30h a 13:20h 4ºESO A: 13:20h a 14:10h 3ºESO A: 16:10h a 17:00h[...]
24
PONTEDEUME – IES Fragas do Eume 10:30 a.m.
PONTEDEUME – IES Fragas do Eume
Xan 24 @ 10:30 a.m. – 2:10 p.m.
PONTEDEUME - IES Fragas do Eume
Pontedeume – IES Fragas do Eume 3ª sesión do programa socioeducativo Suprime O Control no IES Fragas do Eume.
25
26
CARRAL – IES de Carral 8:30 a.m.
CARRAL – IES de Carral
Xan 26 @ 8:30 a.m. – 2:10 p.m.
CARRAL - IES de Carral
Carral – IES de Carral 2ª sesión do programa socioeducativo Suprime O Control no IES de Carral.
27
28
29
BERGONDO – CPI Cruz do Sar 1:30 p.m.
BERGONDO – CPI Cruz do Sar
Xan 29 @ 1:30 p.m. – 5:25 p.m.
BERGONDO - CPI Cruz do Sar
Bergondo – CPI Cruz do Sar 2ª sesión do programa socioeducativo Suprime o Control no CPI Cruz do Sar.
30
BETANZOS – IES Francisco Aguiar
BETANZOS – IES Francisco Aguiar
Xan 30 all-day
BETANZOS - IES Francisco Aguiar
Betanzos – IES Francisco Aguiar 1ª sesión do programa socioeducativo Suprime O Control no IES Francisco Aguiar.
31
PONTEDEUME – IES Breamo 10:30 a.m.
PONTEDEUME – IES Breamo
Xan 31 @ 10:30 a.m. – 2:10 p.m.
PONTEDEUME - IES Breamo
Pontedeume – IES Breamo 3ª sesión do programa socioeducativo Suprime O Control no IES Breamo. 4ºESO B: 10:30h a 11:20h 4ºESO A: 11:20h a 12:10h 3ºESO A: 12:30h a 13:20h[...]